Centrum Regeneracji i Fizjoterapii Eliasz Zientara

Wypożyczenie sprzętu to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej na własnych warunkach. Oferujemy Ci nasze najlepsze urządzenia, dzięki którym zregenerujesz swój organizm po ciężkim treningu, zawodach czy po prostu wyczerpującym tygodniu w pracy. To Ty decydujesz na jak długo i które urządzenie chcesz wypróbować.

Do dyspozycji masz: masaż pneumatyczny Recovery Pump, krioterapię Game Ready lub elektrostymulację Compex (w tym przypadku, ze względów higienicznych, wymagany dodatkowo zakup własnych elektrod).   

SPRÓBUJ PROFESJONALNEJ REGENERACJI WE WŁASNYM DOMU

RecoveryPump jest zestawem do masażu symulującego ugniatanie i gładzenie tak charakterystyczne dla masażu ręcznego. Kojące działanie masażu pneumatycznego poprawia krążenie w miejscach, na które nałożono specjalne mankiety i znacznie przyspiesza regenerację.

Urządzenie Game Ready opiera się na innowacyjnej technologii łączącej aktywny ucisk i terapię zimnem. Game Ready naśladuje naturalne skurcze mięśni, pomagając organizmowi we wchłonięciu obrzęku, pobudzając tym samym przepływ krwi i dostarczanie tlenu. Szybkie krążenie wody z lodem zwalcza stany gorączkowe i chłodzi tkankę, zmniejszając ból, skurcze mięśni, obrzęk i opuchliznę.

Compex jest urządzeniem do elektrostymulacji, która pozwala poprawiać efekty treningowe, skutecznie regenerować organizm, zmniejszać ryzyko powstawania kontuzji, łagodzić ból i napięcie mięśniowe. Dedykowany szczególnie profesjonalnym sportowcom i osobom aktywnym fizycznie. Skuteczność i efektywność stymulacji zapewnia kilkadziesiąt programów, przygotowanych z myślą o najważniejszych potrzebach aktywnego organizmu - od przygotowania mięśni do wysiłku, przez odnowę biologiczną i redukcję bólu, aż po utrwalenie efektów odbudowy mięśni.

Zadzwoń: +48 720-750-215 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ