Centrum Regeneracji i Fizjoterapii Eliasz Zientara

Pomaga zachować wyższą sprawność fizyczną i wytrzymałość

Redukuje zmęczenie, obrzęki i opuchliznę

Poprawia przepływ krwi i stymuluje gojenie tkanek

Przyspiesza powrót do formy i pełnej sprawności

Sprawdź jakimi metodami przywrócimy Cię do formy!

Masaż pneumatyczny Recovery Pump

RecoveryPump jest zestawem do  masażu symulującego ugniatanie i gładzenie tak charakterystyczne dla  masażu ręcznego. Kojące działanie  masażu pneumatycznego poprawia  krążenie w miejscach, na które nałożono specjalne mankiety (na ramię lub nogi) i znacznie  przyspiesza regenerację.

Aktywny ucisk i terapia zimnem GameReady

Aktywny ucisk pneumatyczny naśladuje naturalne skurcze  mięśni, pomagając organizmowi we wchłonięciu obrzęku, pobudzając tym samym przepływ krwi i dostarczanie tlenu. Szybkie krążenie wody z lodem zwalcza stany gorączkowe i chłodzi tkankę, zmniejszając ból, skurcze mięśni, obrzęk i opuchliznę.

Kąpiel chłodząca

Głęboka oscylacja

Zabiegi z użyciem głębokiej oscylacji, czyli głębokiej wibracji rezonansowej tkanek. Szczególnie zalecane przy stłuczeniach, zwichnięciach, skręceniach, krwiakach przy których przeciwwskazana jest tradycyjna terapia. Stymuluje procesy gojenia i przyspiesza regenerację organizmu, likwiduje obrzęki, działa przeciwzapalnie.

Elektrostymulacja

Compex - urządzenie do elektrostymulacji, która zwiększa wydolność, siłę i wzmacnia mięśnie głębokie. Świetnie nadaje się do przedstartowego wzmocnienia i rozgrzewki.

TheraGun

Dmuchany basen jednoosobowy, umożliwiający zanurzenie dolnej połowy ciała. Zapewnia szybką i efektywną regenerację mięśni nóg. Kąpiel chłodząca wzmaga przepływ krwi, przyspiesza proces regeneracji organizmu, redukuje do minimum wystąpienie opuchlizn i reakcji zapalnych.

Regeneracja to element sportowego przygotowania organizmu, równie ważny co trening właściwy czy odpowiednie odżywianie. Dlatego każdy, kto regularnie ćwiczy powinien zadbać o odpowiednią odnowę biologiczną i dać organizmowi czas na powrót do pełni sił. Profesjonalna regeneracja pozwala uniknąć kontuzji, odbudować zasoby energetyczne i w przyszłości osiągać lepsze wyniki sportowe.

PROFESJONALNA REGENERACJA SPORTOWA

Masaż pneumatyczny Recovery Pump

Jak profesjonalna regeneracja wpływa na Twoje zdrowie?

THERAGUN to urządzenie do masażu, które skutecznie redukuje ból oraz napięcie mięśni, a jednocześnie przyspiesza ich regenerację i zwiększa elastyczność. Dzięki swojej konstrukcji THERAGUN pozwala dotrzeć do konkretnych grup mięśniowych i odpowiednio dostosować siłę nacisku do poszczególnych obszarów ciała.

Terapia Tecar

Terapia TECAR opiera się na wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości, które działając na zasadzie przepływu prądu, stymulują naturalne mechanizmy regeneracji organizmu. Zastosowanie terapii TECAR znacznie przyspiesza powrót do sprawności, nawet po poważnych kontuzjach i urazach, dlatego sprawdza się szczególnie w pracy ze sportowcami.

Terapia Body Flow

Body Flow to terapia polegająca na pobudzeniu przepływu krwi i limfy poprzez elektrostymulację mięśni gładkich naczyń krwionośnych i limfatycznych. Wzmożony przepływ krwi oraz limfy przyspiesza transport toksyn do wątroby i nerek, gdzie zostają wydalone.

Zadzwoń: +48 720-750-215 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ