Centrum Regeneracji i Fizjoterapii Eliasz Zientara

Pomaga zachować wyższą sprawność fizyczną i wytrzymałość

Redukuje zmęczenie, obrzęki i opuchliznę

Poprawia przepływ krwi i stymuluje gojenie tkanek

Przyspiesza powrót do formy i pełnej sprawności

Sprawdź jakimi metodami przywrócimy Cię do formy!

Masaż pneumatyczny Recovery Pump

RecoveryPump jest zestawem do  masażu symulującego ugniatanie i gładzenie tak charakterystyczne dla  masażu ręcznego. Kojące działanie  masażu pneumatycznego poprawia  krążenie w miejscach, na które nałożono specjalne mankiety (na ramię lub nogi) i znacznie  przyspiesza regenerację.

Aktywny ucisk i terapia zimnem GameReady

Aktywny ucisk pneumatyczny naśladuje naturalne skurcze  mięśni, pomagając organizmowi we wchłonięciu obrzęku, pobudzając tym samym przepływ krwi i dostarczanie tlenu. Szybkie krążenie wody z lodem zwalcza stany gorączkowe i chłodzi tkankę, zmniejszając ból, skurcze mięśni, obrzęk i opuchliznę.

Kąpiel chłodząca

Głęboka oscylacja

Zabiegi z użyciem głębokiej oscylacji, czyli głębokiej wibracji rezonansowej tkanek. Szczególnie zalecane przy stłuczeniach, zwichnięciach, skręceniach, krwiakach przy których przeciwwskazana jest tradycyjna terapia. Stymuluje procesy gojenia i przyspiesza regenerację organizmu, likwiduje obrzęki, działa przeciwzapalnie.

Elektrostymulacja

Compex - urządzenie do elektrostymulacji, która zwiększa wydolność, siłę i wzmacnia mięśnie głębokie. Świetnie nadaje się do przedstartowego wzmocnienia i rozgrzewki.

Fizykoterapia

Zabiegi z wykorzystaniem bodźców fizycznych - prądu, światła, pola magnetycznego, ciepła lub zimna. W zależności od zastosowanej terapii ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe czy przyspieszające regenerację tkanek.

Dmuchany basen jednoosobowy, umożliwiający zanurzenie dolnej połowy ciała. Zapewnia szybką i efektywną regenerację mięśni nóg. Kąpiel chłodząca wzmaga przepływ krwi, przyspiesza proces regeneracji organizmu, redukuje do minimum wystąpienie opuchlizn i reakcji zapalnych.

Regeneracja to element sportowego przygotowania organizmu, równie ważny co trening właściwy czy odpowiednie odżywianie. Dlatego każdy, kto regularnie ćwiczy powinien zadbać o odpowiednią odnowę biologiczną i dać organizmowi czas na powrót do pełni sił. Profesjonalna regeneracja pozwala uniknąć kontuzji, odbudować zasoby energetyczne i w przyszłości osiągać lepsze wyniki sportowe.

PROFESJONALNA REGENERACJA SPORTOWA

Masaż pneumatyczny Recovery Pump

Jak profesjonalna regeneracja wpływa na Twoje zdrowie?

Zadzwoń: +48 720-750-215 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ